Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce o nátěr vaší střechy prodloužena

Akce o nátěr vaší střechy prodloužena
Milí kutilové a kutilky. Jistě jste si všimli, že celý loňský rok u nás probíhala akce nazvaná Získejte nátěr na střechu za korunu! Pro velký úspěch byla tato akce prodloužena o další rok jen s vyjímkou nároku na slevenku v hodnotě 25%.
reklama

V loňském roce byli vyhlášeni čtyři výherci, kterým firma Austis natřela střechu. Ze dvou z nich jsme vám ukázali reportáž. Zbylé dvě reportáže vám přineseme na jaře. V tomto roce se můžeme těšit ještě na další tři výherce. Vy, kdo jste již své fotografie zaslali v minulém kole, nezoufejte, budete zařazeni i do dalšího kola. A vy, kteří jste ještě nezkusili štěstí, můžete nyní. Vyplňte soutěžní formulář a třeba zrovna vaše střecha se bude moci těšit na nový kabát.

Autor: Dagmar (text) Austis (foto)

Související články

Konec soutěže o nátěr na vaši střechu 6  fotek

Konec soutěže o nátěr na vaši střechu

S partnerskou firmou Austis jsme pro všechny čtenáře, kteří rádi fotografují, vlastní rodinný domek, chatu, chalupu nebo jinou nemovitost, a kteří cht ...


Získejte nátěr na vaši střechu 7  fotek

Získejte nátěr na vaši střechu

Nedávno jsme vám, milí čtenáři, slíbili řadu překvapení a nových akcí. Jejich kolo roztočila soutěž o nářadí a připravujeme další akce. Tentokrát bude ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×