Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tooltechnic Systéme CZ, s.r.o.

Vývoj značky Festo je příkladem usilovné práce firmy, která se zaměřila na důkladné propracování filozofie podniku se zájmem plnit přání svých spotřebitelů.

Od roku 1925, kdy Gottlieb Stoll podnik založil, je naším prvořadým úkolem nabízet truhlářům jak nářadí tak i praktickou pomoc při řešení problémů, abychom přispěli k usnadnění práce.Hlavní firemní požadavky nás vždy vedly k zasazení četných milníků v technologii a právě díky tomu se značka Festo stala hlavním hráčem na trhu a synonymem pro inovaci, soutěže schopnost a symbolem vzájemné spolupráce.  Dnes je situace na trhu malinko jiná. Změnila se vaše práce, vaše nároky.

Kontakt

V mokřinách 8
Praha 4

Web: www.festool.cz

Články firmy Tooltechnic Systéme CZ, s.r.o.

Bruska na sádrokarton PLANEX LHS 225

Bruska na sádrokarton PLANEX LHS 225

27.11.2008, Tooltechnic systéme CZ (text a foto)

Když se řekne broušení sádrokartonu, lze si představit hustou mlhu zbroušeného materiálu, který se zcela jistě dostane všude. Natož si zkusit představit broušení sádrokartonu v jedné z místností bytu, ve kterém právě bydlíte. ...

Představujeme excentrickou brusku ROTEX RO 150

Představujeme excentrickou brusku ROTEX RO 150

06.11.2008, Tooltechnic systéme CZ (text a foto)

V roce 2005 FESTOOL uvedl na trh novou verzi excentrické brusky ROTEX RO 150 – princip 3 v 1. Jde o nástupce legendární brusky ROTEX – tedy před 25 lety vůbec první excentrické brusky s převodovkou na světě.

Představujeme čepovací frézku DOMINO DF 500

Představujeme čepovací frézku DOMINO DF 500

14.08.2008, komerční prezentace, Festool.cz (text a foto)

Při výrobě nábytku a různých stavebních prvků ze dřeva se bez konstrukčních spojů neobejdete. Systém vložených čepů je rychlý, pevný a především skrytý. Užitečná technologie může být výborným pomocníkem ve vaší dílně. Zaručuj ...

Festool – nářadí od roku 1925

Festool – nářadí od roku 1925

18.06.2008, komerční prezentace, Festool.cz (text a foto)

Festool je na trhu ručního elektrického nářadí považováno za světovou jedničku. I přesto je pro mnohé ještě stále překvapením.

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×