Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Raab Karcher Stavebniny

Se svými 56 obchodními středisky, které jsou k dispozici takřka ve všech regionech, tvoří nejrozsáhlejší a nejdostupnější síť prodejen se stavebními materiály v ČR.

V našich moderních obchodech, evropského standardu, můžete vybírat z více než 60 tisíc certifikovaných produktů té nejvyšší kvality od renomovaných výrobců z ČR i ze zahraničí. Nabízíme široký sortiment výrobků pro stavbu ale také interiéry, koupelny, dále nabízíme střechy, stavební chemii, okna, dveře, nářadí, ochranné pomůcky apod.Ve všech prodejnách je k dispozici kvalifikovaný a ochotný personál, který pomůže nejen při projektování staveb, ale i řešení Vašich nejnáročnějších požadavků. Zákazníkům poskytujeme celou řadu služeb - vizualizace koupelen, fasád, odborné poradenství, dopravu apod. Navíc při větších odběrech zajistíme dopravu po ČR zdarma. Svým obchodním partnerům nabízíme ideální spojení domácí tradice s jistotou zahraničního kapitálu nadnárodního koncernu Saint Gobain, který působí ve více než 45 zemích celého světa a rozsahem svých obchodních aktivit se řadí mezi nejdůležitější investiční společnosti na světě. Firmu Raab Karcher založili před více než stopadesáti lety, v roce 1848, v německém Falcku společníci Carl Raab a Carl Heinrich Karcher. Původní obchod s uhlím později rozšířily další produkty jako dřevo, stavební hmoty, topné oleje, chemické výrobky a další. Od roku 1998 firma působila v rámci obchodní společnosti Stinnes AG, součásti koncernu VEBA. 1.1.2000 se stala novým majitelem skupiny Raab Karcher francouzská společnost Saint-Gobain, která působí na celosvětovém trhu skla, konstrukčních a ušlechtilých materiálů. Dnes působí značka Raab Karcher v ČR pod křídly společnosti SAINT-GOBAIN Building Distribution CZ, a.s.

Kontakt

Web: www.staviva.cz

Články firmy Raab Karcher Stavebniny

Centra pro suchou výstavbu SFIC

Centra pro suchou výstavbu SFIC

07.11.2010, Raabkarcher (tisková zpráva)

Pilotní projekt poradenských Center pro suchou výstavbu SFIC ve stavebninách Raab Karcher odstartoval před dvěma lety. Projekt vznikl na základě požadavků zákazníků, kteří chtěli nejen koupit vše pro stavbu sádrokartonových k ...

Stavebniny na síti

Stavebniny na síti

27.08.2010, Raabkarcher (text a foto)

Dnes můžete na internetu koupit téměř cokoliv, od špendlíku po bagr. Na druhé straně musíte vynaložit dost času, než najdete to, co opravdu potřebujete, za ideální cenu, kvalitní a zároveň při zachování služeb, na které jste ...

Inspirace pro vaši novou koupelnu

Inspirace pro vaši novou koupelnu

18.07.2010, Raab Karcher (text a foto)

Všem čtenářům a uživatelům nabízíme jedinečné inspirace pro realizaci koupelen, balkonů, teras, kuchyní a všech dalších prostor, kde je potřeba pokládat dlažby nebo lepit obklady.To vše nabízí stavebniny Raab Karcher.

Co vás zajímá před rekonstrukcí koupelny

Co vás zajímá před rekonstrukcí koupelny

10.12.2008, čtenáři a Raab karcher (text), PePa (foto)

V našich diskusích se některé otázky opakují poměrně často. Rozhodli jsme se proto oslovit odborníky z partnerských firem a požádat je o odpovědi na otázku, co mě čeká před rekonstrukcí koupelny.

Kde nakoupit stavební materiály? Nejlepším řešením jsou Stavebniny!

Kde nakoupit stavební materiály? Nejlepším řešením jsou Stavebniny!

10.09.2008, Raab Karcher (text a foto)

Cena za stavební materiál na váš projekt se u různých dodavatelů může lišit i o desítky procent a tedy chytrým nákupem podle typu stavby můžete ušetřit desítky i stovky tisíc korun. Jde jenom o to jaký přístup zvolíte. Je něk ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×