Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

DASTECH s.r.o.

Obchodní firma Dastech s.r.o. se zabývá prodejem stavebního kování německého výrobce VORMANN, montážním systémem zábradlí německého výrobce DIEDA, elektrických otvíračů Effeff a automatických dveřních těsnění Athmer. Dastech s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků a oficiálním reprezentantem výše uvedených firem Vormanna Dieda.

Kontakt

Web: www.dastech.cz

Články firmy DASTECH s.r.o.

Montáž stavebnicového zábradlí

Montáž stavebnicového zábradlí

14.07.2009, PePa, Dastech (text a foto)

Pokud stavíte mezonetový byt, nebo rodinný dům a přemýšlíte o vhodném zábradlí do svého interiéru, možná, že vás zaujal stavebnicový systém. Jeho montáž není složitá, podívejte se s námi, jak probíhá.

Stavebnicový systém zábradlí

Stavebnicový systém zábradlí

10.11.2008, Dastech (text a foto)

Lidé, kteří staví a rekonstruují byty či své domy, stojí nejčastěji v závěru dokončování stavby před otázkou, jaké zábradlí pro svoji stavbu vybrat. Jedním typem volby může být stavebnicové zábradlí. Předností stavebnicov ...

Moderní nerezové stavebnice

Moderní nerezové stavebnice

27.10.2011, Dastech (text a foto)

V Dastechu vědí, že zákazník se nespokojuje s málem a proto jsou zjevně připravení na vše…

Úložný prostor v garáži

Úložný prostor v garáži

18.09.2008, PePa (text a foto)

Nedostatek úložného prostoru v dílně nebo garáži můžeme snadno vyřešit, použijeme-li nejrůznější policové a regálové systémy prodávané jako skládačky v obchodech nebo přímo na míru vyrobené.

Schodiště

Schodiště

03.10.2008, PePa (text, foto)

Máte-li dům či byt ve více podlažích, bez schodiště se neobejdete. Při jeho výběru je důležité myslet na to, aby schodiště bylo funkční, bezpečné a přitom se hodilo k danému typu interiéru.

Květiny v oknech? Proč ne?

Květiny v oknech? Proč ne?

19.06.2013, Dastech (text a foto)

Za okno každého domu patří rozkvetlé květiny, které mu dodají ráz a šmrnc. Abyste mohli truhlíky na okenním parapetu bez obav nechat, je třeba je zabezpečit proti nechtěnému pádu. Lze zabezpečit květinové truhlíky proti pádu? ...

Zábradlí

Zábradlí

10.10.2008, PePa (text a foto), Dastech (foto)

Představte si, že se rozběhnete po schodech, zatápete rukou kolem sebe a... nic,. Ošklivá noční můra, že ano. A proč? Zábradlí na schodišti chybí a vy se propadáte kamsi do prostoru.

Zábradlí v barvách a čtvercích

Zábradlí v barvách a čtvercích

10.05.2010, Ing. arch. Martina Horkelová (text), Dastech (foto)

V současnosti je na trhu k dispozici solidní nabídka běžného kulatého nerezového zábradlí, které požadavky na kvalitu, ekonomiku i estetickou úroveň pro interiér i exteriér stavby splňuje. Tento typ zábradlí, který by bylo mo ...

Výběr materiálu pro exteriérové zábradlí

Výběr materiálu pro exteriérové zábradlí

22.02.2010, Ing.arch. Martina Horkelová (text), Dastech (foto)

Při volbě materiálu zábradlí pro exteriér je třeba dbát zvýšené pozornosti na jeho odolnost a životnost. Dnes již máme k dispozici širokou paletu materiálů, které jsou schopné odolat nepříznivým povětrnostním vlivům a splnit ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×