Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Minib, spol. s r. o.

Společnost MINIB s r. o., vyrábí široký sortiment konvektorů ve standardních parametrech, ovšem je možné na míru přizpůsobit jejich tvar, rozměry a design specifickým požadavkům konkrétního interiéru.

Výrobou a vývojem podlahových, nástěnných a samostojných otopných konvektorů se společnost MINIB, s. r. o. zabývá již od roku 1999. Konvektory jsou speciální tělesa, u nichž je teplo převáděno do vytápěné místnosti prouděním - konvekcí. Ocení je zejména majitelé prostor, ve kterých klasická otopná tělesa vůbec nelze použít.

Kontakt

Střešovická 49
Praha 6

E-mail: office@minib.cz
Web: www.minib.com/cs
Telefon: +420 220 180 780
Fax: +420 220 180 779

Články firmy Minib, spol. s r. o.

Neviditelné topení

Neviditelné topení

29.08.2010, Jiří Jan a Minib, s.r.o. (text), Minib, s.r.o. (foto)

V místnosti je příjemně teplo, ale žádné radiátory nevidíte, to je jistě příjemné. Nejde přitom o záležitost jen estetickou, jsou místa kam se klasická otopná tělesa nebo jiná topidla prostě nevejdou. Třeba pod prosklené stěn ...

Novinky v sortimentu firmy MINIB

Novinky v sortimentu firmy MINIB

07.10.2010, Minib, s.r.o. (text), Minib, s.r.o. (foto)

Společnost MINIB, s.r.o., výrobce podlahových, nástěnných, samostojných a speciálních otopných a dochlazovacích konvektorů, uvedla v roce 2010 na trh několik novinek, které vycházejí z nových trendů v oblasti vytápění.

Konvektor v zimě hřeje a v létě chladí

Konvektor v zimě hřeje a v létě chladí

20.07.2010, Jiří Jan a Minib, s.r.o. (text), Minib, s.r.o. (foto)

Instalace v moderních stavbách jsou buď přiznané a nebo skryté, což se týká i vytápění. V otevřeném prostoru s velkými okny dosahujícími někdy až k zemi by klasické radiátory vypadaly divně. Také ztrátám tepla lze zabránit to ...

Minib Vás zve na  Aqua-Therm

Minib Vás zve na Aqua-Therm

22.11.2010, Minib, s.r.o. (text a foto)

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice firmy Minib, s.r.o. na veletrhu Aqua-Therm Praha 2010, ve dnech 23.-27.11.2010 do haly 6 na stánek č. 643. Můžete se těšit na celou řadu novinek připravených pro letošní a příští rok.

Výherci soutěže o slevové kupony na konvektory Minib

Výherci soutěže o slevové kupony na konvektory Minib

16.11.2010, Erika (text), Minib (text a foto)

V minulém článku jste se dozvěděli správné odpovědi na soutěžní otázky a na řadě je tedy zveřejnění jmen výherců, kteří získají od partnera této soutěže, společnosti MINIB, slevy na nákup konvektoru.

Skončila soutěž o slevové kupony na konvektory Minib

Skončila soutěž o slevové kupony na konvektory Minib

06.11.2010, Erika (text), Minib (text a foto)

Majitelé prostor, ve kterých nelze použít klasická otopná tělesa asi uvítají slevy ve výši 10, 25 a 50 % na konvektory podle vlastního výběru. Ty byly předmětem včera ukončené soutěže pořádané ve spolupráci s firmou Minib.

Soutěžte o slevové kupony na konvektory Minib

Soutěžte o slevové kupony na konvektory Minib

05.10.2010, Erika (text), Minib (text a foto)

Majitelé prostor, ve kterých nelze použít klasická otopná tělesa asi uvítají slevy ve výši 10, 25 a 50 % na konvektory podle vlastního výběru. Ty jsou totiž předmětem dnes nastartované soutěže pořádané ve spolupráci s firmou ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×