Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

Společnost se specializuje na výrobu vestavěných skříní na míru. Vyrábíme také vestavěný nábytek na míru jako šatníky, dělicí příčky s posuvnými nebo otevíracími dveřmi, vestavěné skříně. Dodáváme výplně, šatní systémy a stolové podnože.

Společnost KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o. byla založena v roce 1995 a je součástí celosvětového holdingu KOMANDOR, který je jedním z nejvýznamnějších výrobců systémů posuvných dveří. KOMANDOR má své zastoupení v mnoha zemích Evropy, Asie, Ameriky a v Austrálii.

Hlavní specializací je výroba vestavěných skříní s posuvnými nebo otevíracími dveřmi, šatníků vhodných do všech interiérů - rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelů. Tyto skříně jsou velice výhodné pro maximální využití každého prostoru, ať už se jedná o úzkou předsíň, ložnici, dětský nebo studentský pokoj, komoru či podkroví. Dále nabízí výrobu dělících příček s posuvnými dveřmi.

Společnost KOMANDOR má 4 vlastní prodejny (Studio vestavěných skříní v Praze na Smíchově a v Brně) a další autorizované prodejny, které najdete na mnoha místech v celé České republice. Zde Vám ochotný personál poradí a navrhne nejoptimálnější řešení pro Vaši skříň.

Kontakt

VÚ Běchovice
Praha 9

Web: www.komandor.cz
Web:

Články firmy KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o.

Zapomeňte na almaru! 2. díl

Zapomeňte na almaru! 2. díl

15.02.2010, Jiří Jan (text), Komandor (foto)

Dnes budeme pokračovat v seznamování s výhodami vestavěných skříni. Zaměřila se na ně i česká společnost Komandor, která je součástí významného výrobce systémů posuvných dveří, zastoupeného v mnoha zemích Evropy, Ameriky, Aus ...

Zapomeňte na almaru! 1. díl

Zapomeňte na almaru! 1. díl

08.02.2010, Jiří Jan (text), Komandor (foto)

Almara představovala sice majestátní kus nábytku, jakousi vizitku solidní domácnosti, ale bůhvíjak praktická zrovna nebyla, …a také zabírala dost místa. Na dně skříně za jejími těžkými dveřmi mohly ovšem děti snít své sny a u ...

Jak vybrat moderní nábytek do pracovny tak, abychom se soustředili a měli pohodlí?

Jak vybrat moderní nábytek do pracovny tak, abychom se soustředili a měli pohodlí?

19.12.2013, Komandor (text a foto)

Měli jste jako děti rádi hru na schovávanou? Máme pro vás dobrou zprávu, vzpomínky na tuhle kratochvíli může navodit i výběr nábytku do pracovny. Celou ji totiž lze schovat do skříně. A nemusí tím trpět ani pohodlí!

Nezničitelná LOOM rohož v bytě

Nezničitelná LOOM rohož v bytě

16.11.2009, Jiří Jan a Komandor (text), Komandor (foto)

Anglicky „loom“ znamená tkát na stavu anebo také tkalcovský stav sám. Dá se ovšem „tkát“ ze dřeva? S využitím spousty technického umu to možné je. Výsledek, který stojí za to, se podle způsobu, jak vznikl, jmenuje LOOM rohož. ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×