Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

11. kolo: Soutěžíme o nářadí firmy Proma CZ

11. kolo: Soutěžíme o nářadí firmy Proma CZ
Bourací práce probíhající při rekonstrukcích domů nebo bytů nejsou pro demoliční kladivo značky Ferm žádný problém. A že tohoto pomocníka doma ještě nemáte? Pojďte si o něj - a také o další mimořádně zajímavé ceny - zasoutěžit v předposledním kole seriálové soutěže, kterou pořádáme ve spolupráci se společností Proma CZ.
reklama

Ceny, o které soutěžíte v 11. kole

1. cena – Demoliční kladivo DHM-1100C

Příkon: 1100 W
Otáčky při chodu na prázdno: 3000/min
Počet úderů: 3000/ min
Pracovní energie: 12 J
Upínací šestihran: 17 mm
Hmotnost: 6 kg

Ceny, o které soutěžíte v 11. kole

2. cena – Ruční příklepová vrtačka FKB-1050/2

Hliníkový kryt převodovky
Plynulá regulace otáček
Příkon: 1050 W
Otáčky: 0–1100/min.
Otáčky 2. rychlost: 0– 3000/min.
Sklíčidlo: do Ø 13 mm
Počet úderů: 0–17600/min.
Počet úderů 2. rychlost: 0– 48000/min.
Levý a pravý chod: ano
Hmotnost: 4,5 kg

Ceny, o které soutěžíte v 11. kole

3. cena –- Přímočará pilka FJS-710N

Příkon: 710 W
Počet kmitů: 800–3000/min.
Max.prořez dřevo: 70 mm
Max.prořez kov: 10 mm
Nastavení úhlu: 0 – 45° (obě strany)
Hmotnost: 2,6 kg

Ceny, o které soutěžíte v 11. kole

Termíny 11. kola soutěže

Start: 13. 1. 2010
Uzávěrka: 12. 2. 2010

Slosování: 16. 2. 2010
Zveřejnění výsledků: 19. 2. 2010
Odeslání cen: max. do 31. 3. 2010

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Proma CZ a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy Proma CZ.
  • Po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
  • Ceny výhercům odesílá firma Proma CZ.

Informace o partnerovi soutěže

Informace o partnerovi soutěže

Historie společnosti

Od svého založení v roce 1992 se tehdejší obchodní sdružení zabývalo prodejem brusiva, nástrojů a elektronářadí. Činnost sdružení se později profilovala a převážila orientace na dodávky kvalitního elektronářadí a obráběcích strojů. V roce 1996 se sdružení přeměnilo na společnost PROMA CZ s.r.o.

Původní dodávaný sortiment byl rozšiřován a doplňován až do dnešní podoby, kdy se společnost stala nejen exkluzivním zástupcem holandského dodavatele elektronářadí zn. FERM, ale rovněž se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů strojů pro dřevo a kovoobrábění na našem trhu.

Současnost a rozvoj společnosti

Společnost PROMA CZ s.r.o. je významným dodavatelem elektronářadí a obráběcích strojů na trzích České a Slovenské republiky, Polska, Ruska, pobaltských republik či dalších evropských zemí.

Společnost je výhradním dovozcem holandského elektronářadí značky FERM.

Dodávané obráběcí stroje značky PROMA jsou vyráběny v kooperaci a veškerá jejich produkce podléhá přímému dohledu, včetně technického vývoje a inovace. Tím je také zabezpečen soulad s požadavky bezpečnosti, jež je potvrzen certifikáty CE.

Sortiment je určen širokému okruhu zákazníků z řad domácích kutilů, řemeslníků a také odborným, modelářským i údržbovým dílnám či případně středně sériovým kovovýrobcům a dřevoobráběcím provozům. Velké uplatnění nacházejí stroje i ve školských či učňovských zařízeních.

Vzhledem k rostoucímu objemu realizovaných obchodů a nutnosti zajistit bezproblémový chod všech aktivit vyvstala potřeba přestěhovat provoz i zázemí společnosti do nových vyhovujících prostorů vybudovaných u Dobrušky v obci Mělčany .

V současnosti jsou na ploše přes 16 000 m2 soustředěny skladovací, distribuční, technické a administrativní budovy. Nové sklady zvyšují kapacitu a operativnost dodávek a umožňují lepší logistickou návaznost příjmu a distribuce zboží. Z této centrály v Dobrušce zajišťuje společnost PROMA CZ distribuci, technický a poradenský servis, dále pak i prostřednictvím poboček v Praze, Vyškově a v Ostravě.

Veškerý sortiment společnost nabízí vlastní zásilkovou službou a firemními prodejnami. Je distribuován i ve velmi rozsáhlé síti obchodních partnerů po celém území České republiky, v obchodních domech a hobbymarketech. Všichni obchodní partneři jsou vyškoleni a schopni poskytnout zákazníkům veškeré informace o sortimentu či způsobech použití strojů a nářadí.

Celý systém od přijetí objednávky až po dodání zboží do Vašich rukou je tak zajištěn zkušenými a ochotnými pracovníky, kteří Váš požadavek nejen rychle vybaví, ale také kdykoliv zodpoví Vaše dotazy a najdou pro Vás optimální řešení, ať již s námi komunikujete osobně, telefonicky či prostřednictvím e-mailu nebo internetu.

Další informace naleznete na www.promacz.cz.


Autor: Erika (text a foto), Proma (text a foto)

Související články

Domácí dílna 23  fotek

Domácí dílna

Pověsit obrázek, dotáhnout kapající kohoutek, přitáhnout povolené šrouby nebo slepit rozvrzanou židli je občas zapotřebí v každé domácnosti. Abyste ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×